Kupers, producent schodów drewnianych. Wielkopolska Jakość!

Konstrukcje nośne

Schody dywanowe

schody dywanowe Schody charakteryzują się tą samą grubością stopni i podstopni, brakiem nosków. Schody zakotwione w ścianie za pomocą specjalistycznych wsporników metalowych, co tworzy odsunięcie biegu schodowego o 2-3 cm (możliwe brudzenie ścian podczas sprzątania).

Schody osiodłane/nakładane

schody osiodłane Konstrukcja stabilna. Stopnie nakładane na schodkowo wycięte policzki. Schody odsunięte od ściany 2-3 cm (możliwe brudzenie ścian podczas sprzątania).

Schody osiodłano-policzkowe

schody osiodłano-dywanowe Konstrukcja bardzo stabilna. Połączenie policzka klasycznego od zewnątrz schodów i policzka osiodłanego od strony wewnętrznej. Pełny policzek zapobiega brudzeniu ściany podczas sprzątania.

Schody policzkowe

schody policzkowe Konstrukcja bardzo stabilna. Schody policzkowe są klasycznym i sprawdzonym od lat rozwiązaniem, w którym stopnie są umieszczone dwóch policzkach nośnych. Policzek zapobiega brudzeniu ściany podczas sprzątania. Schody takie są szczególnie polecane w otwartych przestrzeniach (gdy brak typowej klatki schodowej).

Schody policzkowo - bolcowe (sztycowe)

schody sztycowe Schody o nowoczesnym i lekkim wyglądzie, od strony wewnętrznej stopnie łączone są pionowymi bolcami (metalowymi lub drewnianymi), od zewnątrz policzkiem, który zapobiega brudzeniu ściany podczas sprzątania.

Schody bolcowe

schody bolcowe Schody o nowoczesnym i bardzo lekkim wyglądzie - od strony wewnętrznej stopnie łączone są pionowymi bolcami, od zewnątrz stopnie zakotwione w ścianie za pomocą specjalistycznych wsporników metalowych (możliwe brudzenie ścian podczas sprzątania).

Schody spiralne

schody kręcone (spiralne) Funkcję nośną spełnia centralny słup, na którym osadzone są stopnie. Dobre w przypadku, gdy w pomieszczeniu nie dysponujemy większą powierzchnią. Płynnie wygięta poręcz otacza i zamyka bieg schodowy. Z reguły drogie w wykonaniu i niezbyt wygodne, szczególnie do wnoszenia przedmiotów.

Wyceny i sprzedaż:
tel. 502 588 139
wycena@kupers.pl

3 lata gwarancji
Szybkie wykonanie 4-6 tyg.
Montaż w całej Polsce
i Niemczech

Wykonujemy schody:
policzkowe
dywanowe
bolcowe
na beton
spiralne
siodłane